Wrapper Car – marka stworzona z myślą o aplikatorach

Jako lider branży car wrappingu w Polsce stworzyliśmy markę dedykowaną specjalistom, dla których dbałość o najmniejsze szczegóły jest najwyższym priorytetem. Kosmetyki Wrapper Care nie tylko wspierają sam proces oklejania samochodu, ale pozwalają uzyskać fantastyczny efekt, a regularnie stosowane przedłużają atrakcyjny wygląd samochodu i zwiększają trwałość naklejonej folii.

Wszystkie produkty Wrapper Care przed wprowadzeniem na rynek były testowane przez najbardziej doświadczonych specjalistów w branży aplikacji folii w Polsce i na całym świecie. Dzięki temu mamy pewność, że produkty jakie stworzyliśmy dadzą Ci to, czego potrzebujesz. Jakość, łatwość aplikacji i komfortowa praca z produktem i przede wszystkim zadowolenie Twojego klienta.

Kosmetyki dedykowane samochodom oklejonym

Samochód oklejony wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Trwałość folii i jej estetyki na samochodzie zależy od wielu czynników. Jednak to Ty jako specjalista, który dba o samochody, możesz przedłużyć ich świetny wygląd. Stosując profesjonalne kosmetyki i swoją wiedzę na temat danego produktu i procesu danej usługi.

Profesjonalna pielęgnacja samochodu to świetny serwis uzupełniający podstawową usługę. Wykonana fachowo i na najlepszych narzędziach i produktach spowoduje, że zadowolony klient będzie do Ciebie wracał.

Jakie kosmetyki znajdziesz wśród produktów od Wrapper Care i do czego ich używać?

Produkty do pielęgnacji aut oklejonych folią mogą mieć różne zastosowanie. Dlatego też w skrócie napiszemy Ci, jakie produkty znajdziesz pod marką Wrapper Care.

Szampony samochodowe do mycia i pielęgnacji karoserii pokrytej folią PPF czy zmieniającą kolor. Cechują się delikatną formą, ale skuteczną w usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Mogą być często stosowane. Do ich aplikacji najlepiej używać ściereczek z mikrofibry. Detailery, które poprawią wygląd i kondycję okleiny. Ponadto zabezpieczą jej strukturę i stworzą warstwę ochronną. Woski, które gwarantują nieskazitelny połysk auta nie naruszając przy tym struktury folii. Kosmetyki do pielęgnacji to tylko część asortymentu, bo znajdziesz w nim również profesjonalne preparaty do aplikacji folii i narzędzia.

Wszystkie kosmetyki i preparaty przystosowane są do czyszczenia samochodów oklejonych: karoseria, szyby i całe nadwozie. Ponadto do aplikacji folii lub jej ściągania.

Zobacz więcej na https://wrappercare.pl/