Folie stworzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów – Inozetek

Folie Inozetek zostały stworzone przez profesjonalistów. Chcąc dostarczyć produktu premium na rynku car wrappingu. Stworzyli folie winylowe, które obecnie nie mają konkurencji wśród folii. Folie Inozetek są grubsze i dzięki temu zapewniają niezwykle długą trwałość podczas ich eksploatacji w różnych warunkach.

Jak sami piszą

Misją marki jest dostarczać jakość premium i bardziej wytrzymałe produkty, które wystarczają na dłużej.

Jakie folie winylowe znajdziesz pod marką Inozetek?

eromulus.pl jest dystrybutorem folii winylowych. Cieszymy się, że możemy zaoferować Ci wysokiej jakości produkty, których używają światowej klasy aplikatorzy i specjaliści w branży car wrappingu. Folie winylowe Inozetek dostępne są obecnie w trzech seriach:

  • SuperGloss,
  • SuperGloss Metallic,
  • Pearlescent.

Trzy warianty, a każdy z nich dla miłośników innego wykończenia. Folie o pięknym połysku, seria metallic z metalicznym wykończeniem lub coś, dla miłośników delikatności. Seria Pearlescent, czyli perłowe wykończenie nadwozia.

Co wyróżnia folie samochodowe od Inozetek?

Grubość, ale o tym już wspominaliśmy wyżej. Jest jeszcze jedna bardzo ważna cech folii winylowych tego producenta. Niespotykany dotąd połysk, który do złudzenia przypomina wykończenie nadwozia lakierem samochodowym. Amator nie zauważy różnicy, to pewne. Nie wierzysz? Obejrzyj wideo!